Materiały promocyjne

Promocja

Kontrowersyjny algorytm przynosi nawet 6 tysięcy tygodniowo każdemu, kto go zastosuje. Wszystko dzięki nagrodzonemu Noblem odkryciu trzech ekonomistów…

Autor: Krystian Borecki, 7 godzin temu

Czy można w 1 dzień zarobić 849 zł – i to bez wychodzenia z domu? Żyć na wysokim poziomie i zgromadzić 156 tysięcy złotych po zaledwie 6 miesiącach lekkiej i przyjemnej „pracy” po godzinach? Jak udowadniają eksperci – odpowiedź na każde z tych pytań brzmi: TAK! A sposób na to jest… stosunkowo prosty i nie zajmuje więcej, niż 15 minut dziennie.

Co więcej, nie wymaga on specjalistycznego wykształcenia, szczególnego doświadczenia ani nadmiernego wysiłku. Tak naprawdę nie musisz nawet wstawać sprzed telewizora a kwoty rzędu 5-6 tysięcy złotych i tak będą wpływały co tydzień na Twoje konto. Bez kruczków prawnych i w 100% legalnie. Jedyne, czego będziesz potrzebował, to komputer z dostępem do Internetu i kilkanaście minut wolnego czasu dziennie. Ekonomiści nie mają wątpliwości – ten sposób to prawdziwy przełom w zarabianiu.

Odkrycie nagrodzone Noblem

Opracował go Tomasz Lorenc – 39-letni doktor nauk ekonomicznych i prawnych oraz doradca biznesowy jednego z największych szwajcarskich banków inwestycyjnych. Lorenc połączył nagrodzone w 2006 roku Noblem odkrycia trzech ekonomistów: Joshua Blank, Graham Maxwell i John Holland, ze swoim własnym, ponad 15-letnim doświadczeniem w pomnażaniu gotówki.

Jak sam skromnie przyznaje: „Blank, Maxwell i Holland wstrząsnęli rynkiem i pokazali, że tak naprawdę każdy może regularnie zarabiać duże pieniądze przewidując zachowanie ściśle określonych liczb. I za to dostali Nobla. Ja jedynie znalazłem sposób na zastosowanie ich odkrycia w praktyce – stworzyłem mechanizm i wprawiłem go w ruch”. Wynik jego pracy to unikalna metoda zarabiania. Zamknięta w 43 wzorach matematycznych tworzy algorytm zysku, który…

...pozwala zarobić konkretne pieniądze nawet w kilka minut.

Z początku praktyczne zastosowanie algorytmu wymagało udziału specjalisty, np. doradcy inwestycyjnego, który stosował go „ręcznie”. To generowało koszty. Dlatego jako pierwsze użyły go duże banki i fundusze inwestycyjne a korzystali na nim głównie najzamożniejsi klienci.

Przełom nastąpił w momencie, w którym Tomaszowi Lorencowi udało się połączyć wszystkie 43 wzory algorytmu w formę intuicyjnej platformy internetowej. Odkąd specjalistę zastąpił automatyczny mechanizm platformy cały zarobek trafia wyłącznie do rąk jej użytkownika, a procedura zarabiania na niej…

...wymaga jedynie 10-15 minut aktywności dziennie.

A wszystko, czego potrzebujesz, to prosty komputer z dostępem do Internetu. Jak potwierdza sam twórca „Tak naprawdę wystarczy kilka minut przeszkolenia i pierwsze zarobione pieniądze możesz zobaczyć na swoim koncie jeszcze tego samego dnia”.

Jego słowa potwierdzają twarde dane. Do tej pory z platformy wykorzystującej algorytm Tomasza Lorenca skorzystało ponad 9 345 osób. I każda z nich może pochwalić się zyskiem. Jak przyznają sami użytkownicy, wielu traktuje ją jako dodatkowe źrodło dochodu (oni sami nazywają je „drugą pensją”) – które uruchamiają po powrocie z pracy, kiedy stoją w korku lub znajdą chwilę wolnego czasu w weekendy.

I chociaż korzystają z platformy maksymalnie przez pół godziny, klika razy w tygodniu, to średni zysk w tej grupie wynosi 849 złotych dziennie, czyli 26 tysięcy złotych w skali miesiąca i ponad 156 tysięcy złotych w pół roku. Jednak tak naprawdę możliwości zarobienia są znacznie większe i zależą jedynie od Twojego zaangażowania.

Tylko 655 wolnych miejsc

Czy jest jakieś „ale”? Niestety tak. To limit osób, które mogą korzystać z możliwości platformy. Technologia, na której ją oparto, pozwala w tej chwili udostępnić ją jedynie 10 000 osób. I chociaż trwają prace nad zwiększeniem mocy platformy, nie wiadomo, czy będzie to możliwe do końca 2016 roku.

Przypomnijmy w momencie pisania tego tekstu zarabia na niej już 9 345 osób. Zostało zatem niewiele ponad 650 wolnych miejsc. Co zrobić, żeby jedno z nich zachować dla siebie?

Wystarczy kliknąć na poniższy link i przejść do strony z formularzem. To jedyna oficjalna droga, która gwarantuje zapis na listę chętnych i kontynuowanie procedury przyznania dostępu.

Chcę wykorzystać możliwości, jakie daje algorytm zysku i jeszcze dziś zacząć na nim zarabiać >>

Komentarze  (47/47)

Czytaj odpowiedzi do artykułu "Kontrowersyjny algorytm przynosi nawet 6 tysięcy tygodniowo każdemu, kto go zastosuje. Wszystko dzięki nagrodzonemu Noblem odkryciu trzech ekonomistów…"
czwartek 16.02.2017
~Krystian Gawłowski:Kurde, jaka szkoda że człowiek nie uważał w szkole. Dla mnie te algorytmy to czarna magia.
czwartek 16.02.2017
~Robert Borecki:Wiesz co, głowy za to nie dam, ale wystarczy że wypełnisz ten formularz i się dopytasz. to nic nie kosztuje. Najwyżej się nie zapiszesz a twoje miejsce dadzą następnemu w kolejce.
piątek 17.02.2017
~Robert Husar:Uczyłem się o tym Noblu na ekonomii. Ten algorytm to rzeczywiście niezłe odkrycie ale długo banki na tym zgarniały kase i nie chciały tego udostępnić. Ale skoro już jest, to grzech nie spróbować.
piątek 17.02.2017
~Paweł Kowalski:Mnie też się jeszcze udalo, uff, mam nadzieję, że się zalapie, bo tam rzeczywiście te numerki szybko przeskakują.
sobota 18.02.2017
~Basia Krajewska:LMAO:D :D Marek, mylisz pojęcia. Ja mówie o rachunku na platformie, a nie o moim koncie w banku. Jasne że przelew chwile trwa. a jak ci pensje w banku wpłacają, to nie czekasz, aż przelew przyjdzie? Muszą tam wszystko posprawdzaćm, nie wyśla twoich pieniędzy na ślepo przecież!
sobota 18.02.2017
~Joe Black:Dokładnie. To nie worek z pieniędzmi, których ubywa jednemu, jak drugi z niego wyciąga. @Maks Zaniewski dostajesz światną okazje jak na tacy i jeszcze wybrzydzasz. O co ci chłopie chodzi?
niedziela 19.02.2017
~Piotr Kownacki:Na początek wystarczy to, co ci powiedzą na słuchawce i z czasem się douczysz. A jak czegoś nie wiesz, to dzwonisz i ci wszystko tłumacza.
niedziela 19.02.2017
~Marek Ziemichód:Słyszałem, że chyba mogą też ludzie z zagranicy, ale na 100% nie mam pewności. Zapisz się i pogadaj...
poniedziałek 20.02.2017
~Bożena Dekiel:Można można, moja córka mieszka w Kolonii i regularnie korzysta z tej platformy z algorytmem. tylko musisz dopytać, jak to załatwić.
poniedziałek 20.02.2017
~Katarzyna Pisarczyk:A czy jk teraz mieszkam w Manchesterze to też mogę z tego skorzystać?
wtorek 21.02.2017
~Konrad Pawłowski:Marian jak nie wiesz, co to jest, to się nie udzielaj. Kokosów z tego nie ma, ale spoko można wyciągnąć po 200-500 złotych dziennie jak się chce, a jak masz jeszcze inną pracę, to tak jakbyś dostawał hajs z dwóch etatów.
wtorek 21.02.2017
~Sebastian Banasik:Dla mnie też, a wyciągam z tego naprawdę dobre pieniądze. Tu nie chodzi o twoją wiedzę, tylko zaangażowanie.
środa 22.02.2017
~Łukasz Roszkowski:Ludzie, przecież tam jest wyraźnie napisane ten algorytm daje wam możliwość zarobienia. Nikt wqam tu nie sypie pieniędzmi. Musicie się jeszcze postarać. Ja wyciągam na tej platformie ponad 7 stów dziennie, ale naprawde bez tych 20-30 minut się nie obejdzie. Jak nie używam algorytmu, nie mam kasy. Proste
środa 22.02.2017
~Basia Krajewska:No fakt, jak nie przysiądziesz chwilę do tego, to nie ma pieniędzy. Troche to słabe, jak się człowiek p[przyzwyczai że codziennie na jego konto wpływa okrągła sumka ☺ ☺ Ale to też motywuje.
czwartek 23.02.2017
~Krystyna Kopania:No kiedyś to człowiek stał w kolejce przed okienkiem, podpisał świstek i dostawal kase do ręki. Teraz porobili te przelewy, konta w bankach… zwariować można. A to rzeczywiście dziala?
czwartek 23.02.2017
~Paweł Szymański:Ja jak zobaczyłem, że to daje takie efekty, to włożyłem nawet trochę swojej gotówki. Niby głupia trzynastka z budżetówki a po dwóch dniach z algorytmem wyciągnąłem z niej 5497 zł. I teraz zaabieram starą i dzieciaki na Kanary. Rzeczywiście trzeba chwile poczekać na wypłate, te ich formalności…
piątek 24.02.2017
~Grzegorz Małczyński:No dobra, zapisałem się.
piątek 24.02.2017
~Hubert Gajcy:Spoko, jak udalo ci się wysłać i przyjeli twoje dane to na pewno oddzownia i wtedy się dowiesz.
sobota 25.02.2017
~Marian Zbieć:Jakieś karierowiczostwo wszystko. Jak się nie na tyrasz to nie masz kasy.
sobota 25.02.2017
~Janek Mikruta:Właśnie kupiłem sobie za to nowe AGD. Panie Lorenc – szacuneczek!

Skomentuj:

the wallet magazine

Właścicielem strony www jest Direct Group S.A., z siedzibą w Salduba Building, Third Floor 53rd East Street, Marbella, Panama City w Republice Panamy.

W sprawach związanych z administracją strony prosimy o kontakt na adres kontakt@direcgroup.pl

Informacja o ryzyku inwestycyjnym: Obrót opcjami binarnymi ma charakter spekulacyjny, niesie ze sobą wysoki poziom ryzyka i prawdopodobnie nie jest odpowiedni dla wszystkich. Istnieje możliwość straty części lub całego zainwestowanego kapitału.